Krzysztof Promny

Krzysztof jest mężem i ojcem dwójki nastolatków. Przez całe życie zmaga się z wszelkiego rodzaju patologicznymi złamaniami kończyn.

W 2016 r. postawiono mu diagnozę z której wynikało, że osteoporoza, borelioza w jego organizmie jest bardzo zaawansowana. Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju schorzenia tj. układowe zajęcie tkanki łącznej, przewlekła niewydolność nerek, porażenie nerwu twarzy, jałowa martwica kości udowej, nadciśnienie tętnicze, obserwacja w kierunku choroby rozrostowej szpiku, niedoczynność tarczycy, kamica pęcherzyka żółciowego, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa (wielopoziomowa dyskopatia), stawów skokowych, kolanowych, biodrowych oraz obręczy barkowej, guzki łagodne płuca prawego, uszkodzony błędnik, Zespół Klinefetera.

Krzysztof ma orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności. Jest osobą bardzo kontaktową i do tej pory pracuje. Na chwilę obecną nie porusza się na wózku, ale w każdej chwili może się to zmienić. Oczekuje na operację wstawienia endoprotezy prawego kolana i biodra.

Aby utrzymać co najmniej dotychczasowy stan fizyczny konieczna jest codzienna rehabilitacja oraz turnusy rehabilitacyjne, które stanowczo przekraczają możliwości finansowe Krzysztofa i jego rodziny.

Prosimy o wsparcie dla Krzysztofa, żeby jak najdłużej mógł utrzymać dotychczasową sprawność.

Jak mogę pomóc?