Niedzielna Liga Futsalu

Niedzielna Liga Futsalu – to się dzieje w Gliwicach! Dołącz do załogi największej charytatywnej ligi futsalowej w Polsce. Zostań foto-wolontariuszem i pokaż piłkę swoim obiektywem. Cały dochód z rozgrywek NLF przeznaczony jest na wsparcie niepełnosprawnych podopiecznych Całej Naprzód.

Kogo szukamy?

Szukamy sympatycznych i otwartych ludzi, którzy interesują się fotografią i chcą dołączyć do bardzo pozytywnego sportowego projektu. Potrzebujemy osoby, która dysponuje czasem (2-3 h) w niedziele od września do maja. Zdjęcia robisz własnym aparatem, przesyłasz nam drogą elektroniczną, a my udostępniamy
na naszych mediach społecznościowych i stronie internetowej (oczywiście z nazwiskiem autora). Harmonogram współpracy ustalimy wspólnie.

Sezon ligi trwa od września do maja, a mecze odbywają się w każdą niedzielę od 8:00 do 17:30 na hali przy ul. Jasnej 31 w Gliwicach. Organizatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie „Cała Naprzód” z siedzibą w Gliwicach.

Co oferujemy?

  • stabilną i trwałą współpracę,
  • umowę wolontariacką,
  • zdobycie doświadczenia potwierdzonego rekomendacją,
  • wzbogacenie twojego protfolio o zdjęcia sportowe,
  • współpracę przy różnych projektach Stowarzyszenia „Cała Naprzód”.

Więcej info: www.niedzielnaligafutsalu.pl oraz www.facebook.com/NiedzielnaLigaFutsalu

Jeśli chcesz zostać foto-wolontariuszem Całej Naprzód odezwij się na maila: niedzielnaligafutsalu@gmail.com i napisz coś o sobie – ile masz lat, jakie zainteresowania, skąd do nas przychodzisz. Wyślij też kilka swoich najlepszych zdjęć. Do zobaczenia na hali!