Palarczyk Jakub

Młody, ambitny, pełen pozytywnej energii mężczyzna z niesamowitym apetytem na życie. Problemy ze słuchem zmusiły Kubę do pójścia do lekarza. Diagnoza była miażdżąca – blisko 6 cm guz kąta kostno- móżdżkowego. Zaczęła się nierówna walka, w której czas odgrywa kluczową rolę. Kuba potrzebuje operacji ratującej życie. Pojawiło się światełko w tunelu, lekarz, który może zoperować Kubę pracuje w International Neuroscience Institute w Hanowerze, w Niemczech. W tym miejscu zaczyna się nasza wspólna droga do osiągnięcia celu. Koszt operacji to ok. 300 tysięcy złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, ale wspólnymi siłami, napędzani niezwykłym hartem ducha naszego przyjaciela wierzymy, że nam się uda.

Kto miał przyjemność poznać Kubę ten wie, że raz spotkany pozostaje w pamięci. Jest duszą towarzystwa, jego przyjazne usposobienie, poczucie humoru i nastawienie do życia jest dla wielu inspiracją. Można na nim polegać w każdej sytuacji. Na co dzień mieszka w Rybniku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zapalony rowerzysta, instruktor kajakarstwa, podróżnik i poszukiwacz przygód. Kuba cześć życia poświęcił wojsku. Zawsze chciał być zawodowym żołnierzem, niestety problemy zdrowotne to uniemożliwiły. Wartości jakie wyniósł z tego doświadczenia są jednak bezcenne. Na Kubie można polegać jak na Zawiszy. Kuba ma wiele planów na przyszłość, wspólnie ze swoją narzeczoną chce je wszystkie zrealizować. My z całych sił chcemy mu w tym pomóc, by choroba była tylko chwilową przeszkodą i pokonana początkiem nowego życia. Prosimy o wsparcie w zbieraniu środków na operację Kuby.

Jak wesprzeć Jakuba:

1% – w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Jakub Palarczyk

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Jakuba (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice BNP Paribas Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Jakub Palarczyk).