Joanna Kijas

Asia do 2018 roku szła przez życie jak burza, przemierzała kolejne kilometry na motocyklu, w pracy jako pracownik przedszkola integracyjnego opiekowała się dziećmi ze szczególnymi potrzebami, a w czasie wolnym była wolontariuszką Fundacji Tośka i Przyjaciele.

Niestety właśnie w 2018 roku na jej drodze pojawiło się kilka przeszkód – Asia dowiedziała się że w jej mózgu są dwa guzy – glejaki anaplastyczne 2 i 3 stopnia. Asia jest urodzonym wojownikiem więc wytoczyła najcięższe działa przeciwko nowotworom i dała radę. Nie musiała wówczas prosić o wsparcie – radziła sobie sama jak tylko potrafiła najlepiej. Do tej pory to ona niosła pomoc, więc nie pomyślała, że mogłaby sama o tę pomoc poprosić. Kiedy odniosła zwycięską walkę z choroba, rozpadło się na kawałki jej życie prywatne. Ale dzięki wsparciu syna, przyjaciół i koleżanek, które są zawsze przy niej, Asia kolejny raz stanęła na nogi. Wróciła do pracy, znów była wolontariuszką Fundacji Tośka i przyjaciele, znów opiekowała się potrzebującymi dziećmi, aż bez jakiegokolwiek uprzedzenia glejak zaatakował kolejny raz.

Niestety tym razem nie da rady bez naszej pomocy. Asia potrzebuje 150 tysięcy złotych na leczenie nowotworu. Pokażmy jej, że dobro wraca ze zdwojoną siłą!

Jak mogę pomóc?