Prezes Zarządu

Olgierd Gerszyński

W Stowarzyszeniu jest od samego początku, funkcję prezesa pełni od 2016. Kiedy brał udział w zakładaniu organizacji, nie przypuszczał, że tak wiele dobrego i dla tak wielu osób uda się zrealizować. Niesienie pomocy potrzebującym jest jego priorytetem i wiele poświęca dla dobra beneficjentów. To on czuwa nad wszystkimi ważnymi sprawami, kieruje zespołem świetnie zgranych osób, to także on jako prezes wspiera podopiecznych Całej Naprzód.

Wiceprezes Zarządu

Izabella Adamczak

W CN od początku, od etapu pomysłu, rozmów, wątpliwości i szalonych przedsięwzięć. Z wykształcenia polonistka, z zawodu bibliotekarka (trochę nietuzinkowa).  W Całej Naprzód robiła już prawie wszystko, a z racji wykonywanego zawodu stawia literki na kartkach i w internecie oraz trzyma pieczę nad kulturą wysoką, także nad Skupem Kultury. Jeśli tylko jest możliwość, opowiada o CN to tu, to tam.

Wiceprezes Zarządu

Paweł Januszewski

Kiedy dekadę temu zakładał z kolegami stowarzyszenie Cała Naprzód, nie wyobrażał sobie, jak bardzo ten tryb bycia zakorzeni się w Jego codzienne funkcjonowanie. Dziś pracuje w jednostce samorządowej wspierającej organizacje pozarządowe i jest zaangażowany w działania kilku fundacji. Przekroczył właśnie 30 rok życia i właśnie od tylu lat jest absolutnie zajawiony muzyką, na której szczycie stawia epokowy zespół The Beatles.  W Całej Naprzód właśnie muzyka stała się Jego sferą aktywności. Jest szczęśliwy, taki to gość.

Skarbnik

Anna Buba

Finansistka z wykształcenia, księgowa z charakteru. Korposzczur. Skarbnik Stowarzyszenia. W Całej Naprzód działa od samego początku. Prywatnie kociara i fanka gliwickiego Piasta. Łasa na komplementy i słodycze. Pieniądze wydaje przede wszystkim na podróże i książki.

Sekretarz

Joanna Ciszak

Z zawodu architekt, po godzinach grafik i akwarelista. Znajomość z Całą Naprzód rozpoczęła naturalnie, bo poprzez przyjaciół będących ojcami i matkami założycielami, obecnie w Stowarzyszeniu zaangażowana jest w projektowanie graficzne i kontakty z mediami.