Prezes Zarządu

Olgierd Gerszyński

W Stowarzyszeniu jest od samego początku, funkcję prezesa pełni od 2016. Kiedy brał udział w zakładaniu organizacji, nie przypuszczał, że tak wiele dobrego i dla tak wielu osób uda się zrealizować. Niesienie pomocy potrzebującym jest jego priorytetem i wiele poświęca dla dobra beneficjentów. To on czuwa nad wszystkimi ważnymi sprawami, kieruje zespołem świetnie zgranych osób, to także on jako prezes wspiera podopiecznych Całej Naprzód.

Wiceprezes Zarządu

Izabella Adamczak

W CN od początku, od etapu pomysłu, rozmów, wątpliwości i szalonych przedsięwzięć. Z wykształcenia polonistka, z zawodu bibliotekarka (trochę nietuzinkowa).  W Całej Naprzód robiła już prawie wszystko, a z racji wykonywanego zawodu stawia literki na kartkach i w internecie oraz trzyma pieczę nad kulturą wysoką, także nad Skupem Kultury. Jeśli tylko jest możliwość, opowiada o CN to tu, to tam.

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Sosna

Od ponad 8 lat działa nieodpłatnie i pracuje w organizacjach pozarządowych. W Całej Naprzód jest wsparciem administracyjnym, odpowiada za rozwój i koordynuje Niedzielną Ligę Futsalu.

Wiceprezes Zarządu

Anna Buba

Finansistka z wykształcenia, księgowa z charakteru. Korposzczur. Skarbnik Stowarzyszenia. W Całej Naprzód działa od samego początku. Prywatnie kociara i fanka gliwickiego Piasta. Łasa na komplementy i słodycze. Pieniądze wydaje przede wszystkim na podróże i książki.

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Surowiec – Bargieł

Ola jest w pełni zaangażowana we wszystkie akcje stowarzyszenia. Najbardziej utożsamia się z projektem Skup Kultury, który współkoordynuje. Prywatnie zawsze staje murem za zwierzętami, szczególnie tymi potrzebującymi. Sama opiekuje się dwójką uroczych psów.