Andrzej Pawluś

Jest dla niego jak powietrze! Mowa o sporcie, o aktywnym stylu życia. Zbieramy na handbike dla Andrzeja „Marnego” Pawlusia!

15 lat temu Andrzej uległ wypadkowi i od tego czasu porusza się na wózku. Prawie tak długo trwa też przygoda Andrzeja ze sportem – jest zawodnikiem IKS Jeźdźcy, drużyny rugby na wózkach. Na boisku nie oszczędza się nawet przez sekundę.

W tym roku Andrzej kończy 39 lat i kariera rugbisty dobiega końca. Takie charaktery nie potrafią się zatrzymać. Aktywność fizyczna jest dla „Marnego” sposobem na rehabilitację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Handbike – specjalny rower dla Andrzeja. O tym marzeniu szeptał już od kilku lat. Niestety, mimo iż Andrzej pracuje, nie stać go na taki wydatek. Przyszedł jednak czas na realizację planów! Ten rower, napędzany siłą rąk Andrzeja, spowoduje, że po zakończeniu kariery jako rugbista, Andrzej nie wypadnie ze sportowej formy. To połączenie wózka i roweru da Andrzejowi nowe perspektywy, tony uśmiechu i możliwości, które trudno przeliczyć na jakąkolwiek walutę.

Jak wesprzeć Andrzeja:

  • DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na pomoc Andrzejowi
    Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Zwycięstwa 1 44-100 Gliwice
    Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204
    tytuł wpłaty: Darowizna– Andrzej Pawluś