Suchocka Angelika

Angelika Suchocka urodziła się w 1984 roku. Mieszka w Knurowie. W maju 2014 u Angeliki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane, obecnie stadium w którym się znajduje jest określane jako postać rzutowo remisyjna. W związku z niezakwalifikowaniem do leczenia interferonem, Angelika zdecydowała się na program badawczy, w którym testowała lek mogący pomóc w walce z SM. Wówczas była to jedyna możliwość podjęcia leczenia, niestety lek wycofano z rynku…Po kolejnych rzutach choroby udało się uruchomić procedurę leczenia interferonem, niestety w przypadku Angeliki lek ten przyniósł więcej rzutów choroby tym samym uniemożliwiając normalne funkcjonowanie w niektórych aspektach życia.

Stwardnienie rozsiane jest chorobą, która wymaga leczenia do końca życia, obecnie Angelika jest zdana na siebie. Choroba przebiega w sposób nieprzewidywalny, dlatego w zależności od jej przebiegu niezbędne mogą okazać się zabiegi rehabilitacyjne oraz sprzęt ortopedyczny.

Jak wesprzeć Angelikę:

1% – w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Angelika Suchocka.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Angelikę (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice BNP Paribas Bank Polska S.A.
55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Angelika Suchocka).

ZBIÓRKI PUBLICZNE – datki wrzucane do puszek w trakcie zbiórek publicznych o nr 2014/201/OR.

Całość wpłat zostaje przekazana na wsparcie Angeliki.