Dyrektor

Łukasz Gorczyński

Dyrektor Fundacji „Cała Naprzód” i prezes Stowarzyszenia „Cała Naprzód” w latach 2009-2016 . Zawodowo związany z Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych, gdzie pomaga w zakładaniu i funkcjonowaniu stowarzyszeń, fundacji i klubów sportowych. Prowadzi blog trzeci.org. Lubi film, muzykę i jazdę na rowerze.

  Zastępca Dyrektora

  Ewa Mielnik

  W Całej Naprzód od 2009 roku, czyli prawie od samego początku. W organizacji, tak samo jak w pracy zawodowej, zajmuje się tworzeniem wszelkiego rodzaju treści, ogarnianiem internetów oraz organizacją eventów. Projektami, z którymi najbardziej się utożsamia i w które angażuje się całym serduchem są: Hałas Miasta, Skup Kultury oraz Wizz Air Katowice Half Marathon. Aktywność społeczna napędza ją do dalszego działania, daje dużo satysfakcji i zadowolenia, które uzależnia. W wolnym czasie śmiga od festiwalu do festiwalu, by później móc odpocząć gdzieś w górach czy wyjechać w nieznane z plecakiem. Wegetarianka, joginka, miłośniczka natury i zwierzaków. Społecznica pełną gębą.

   Zastępca Dyrektora

   Olgierd Gerszyński

   W Stowarzyszeniu jest od samego początku, funkcję prezesa pełni od 2016. Kiedy brał udział w zakładaniu organizacji, nie przypuszczał, że tak wiele dobrego i dla tak wielu osób uda się zrealizować. Niesienie pomocy potrzebującym jest jego priorytetem i wiele poświęca dla dobra beneficjentów. To on czuwa nad wszystkimi ważnymi sprawami, kieruje zespołem świetnie zgranych osób, to także on jako prezes wspiera podopiecznych Całej Naprzód.