Przewodniczący Rady Fundacji 

Izabella Adamczak

W CN od początku, od etapu pomysłu, rozmów, wątpliwości i szalonych przedsięwzięć. Z wykształcenia polonistka, z zawodu bibliotekarka (trochę nietuzinkowa).  W Całej Naprzód robiła już prawie wszystko, a z racji wykonywanego zawodu stawia literki na kartkach i w internecie oraz trzyma pieczę nad kulturą wysoką, także nad Skupem Kultury. Jeśli tylko jest możliwość, opowiada o CN to tu, to tam.

  Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji

  Aleksander Kaczerowski

  Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

   Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji

   Michał Mazur

   W „Całej Naprzód” od samego początku. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym – w tym zakresie wspiera również stowarzyszenie i fundację. Ze słodyczy najbardziej lubi śledzie.